Ny salgssjef på Jegtvolden:
– Nå ser jeg fram til å fylle gangene med gjester
Nina Lillesand er ansatt som ny salgssjef ved Jegtvolden Fjordhotell, og får ansvar for å styrke hotellets posisjon i bedrifts- og konferansemarkedet i Trondheimsregionen.
Etter fem år som Field Sales Account i Coca-Cola tar 33-åringen fra Trondheim nå fatt på nye utfordringer ved Heimr Collection-hotellet som ligger idyllisk til ved Trondheimsfjorden.
– Jeg besøkte Jegtvolden for første gang i går. Solen skinte, og hotellet viste seg fra sin beste side. Nå ser jeg frem til å fylle gangene med gjester, arrangementer og konferanser, sier Lillesand til Hotellmagasinet.
Hun trekker frem at hennes kjennskap til bedriftsmarkedet i Trondheim vil bli en styrke i den nye rollen.
– Jeg kjenner kundene og bedriftene i regionen godt. Nå skal jeg fortsette å bygge relasjoner – men denne gangen selger jeg en hel destinasjon, sier Lillesand, som også har jobbet i Norengros tidligere.
Jegtvolden Fjordhotell har 61 rom og profilerer seg som et sted der tradisjonell norsk gjestfrihet møter moderne komfort, natur og fjordutsikt.
– Jeg er glad i å samle folk til gode opplevelser og å jobbe med et produkt jeg virkelig tror på. Miljøet her er sprudlende, ambisiøst og inkluderende – det var en viktig grunn til at jeg ønsket meg hit, avslutter Lillesand.