Våre profilerte samarbeidspartnere
Scandic henter salgsdirektør fra Radisson
Etter 15 år i Radisson Hotel Group, flytter bransjeprofilen Cecilie M. Klein over til Scandic Hotels.
1. oktober er det klart for en overgang til Scandic Hotels for salgsdirektøren for Norge og Island i Radisson Hotel Group.
Cecilie M. Klein blir ny salgsdirektør for Norge i Scandic Hotels, ifølge en personlig kunngjøring.
På LinkedIn uttrykker hun takknemlighet overfor tidligere kolleger og samarbeidspartnere.
– Jeg er utrolig takknemlig for alle de fantastiske personene jeg har hatt gleden av å jobbe med over årene – kolleger, kunder og partnere – og for alle de gode erfaringene, mulighetene og minnene på veien, skriver Klein.
Nå venter nye oppgaver hos hotellkjeden, som med over 80 hoteller i Norge er en av de største operatørene i Norge.
– Hotellbransjen har alltid stått mitt hjerte nært, og jeg er veldig glad for å kunne fortsette karrieren i en bransje jeg virkelig elsker, uttaler den påtroppende salgsdirektøren.