Vender tilbake i rollen som Restaurant & Bar Manager

Clarion Hotel The Edge styrker lederteamet når Angelina Hötzel nå er tilbake, denne gangen i rollen som Restaurant & Bar Manager ved hotellet.

Publisert Sist oppdatert

Angelina Hötzel har med seg solid erfaring fra utelivs- og serveringsbransjen i Tromsø, og god kjennskap til hotellet og konseptene på The Edge.

Med tidligere erfaring i F&B-teamet på Clarion-hotellet, kjenner hun både driften, kulturen og ambisjonene godt.

– Angelina er et kjent ansikt for mange, da hun tidligere har jobbet hos oss med F&B, skriver Clarion Hotel The Edge på LinkedIn.

– Hun har lang og solid erfaring fra utelivsbransjen i Tromsø. Hennes lidenskap for mat, drikke og gode gjesteopplevelser er smittende, og vi vet at hun vil bidra stort til å løfte våre tilbud ytterligere.

Clarion Hotel The Edge ble etablert i 2014 og er i dag en sentral møteplass i Tromsø, og mat- og drikketilbudet er en viktig del av helhetsopplevelsen på hotellet med 290 rom over 12 etasjer samt konferansekapasiteter på opptil 1000 deltakere.

Powered by Labrador CMS