Eier Rolf-Bjørnar Tøllefsen er storfornøyd med det nye hotellet på Husøy.

Åpnet nytt hotell på Senja

Storm Hotell på Senja åpnet dørene 28. mai. – De fleste som kommer inn og ned bare måper over det de ser.

Eier Rolf-Bjørnar Tøllefsen er stolt over det nye hotellet på Husøy og setter stor pris på hvordan lokalbefolkningen har tatt dem imot.

– Det har vært artige dager siden vi åpnet onsdag, det å se hvor mye av lokalbefolkningen som har vært innom er artig, sier eier Rolf-Bjørnar Tøllefsen til Folkebladet.

– Det er et fantastisk bygg. De fleste som kommer inn og ned bare måper over det de ser.

Hotellet har totalt 44 sengeplasser og plass til 120 personer i restauranten. I tillegg er det fire suiter, to møterom og bar med utsikt ut over havet.

Dørene er åpnet, men det gjenstår et par småting før hotellet er helt ferdig.

– Suitene skal være i løpet av uka, og platten håper vi skal være ferdig i løpet av neste uke. Og så er det stålgjerder fra Litauen som vi håper vil være på plass mandag, sier Tøllefsen til Folkebladet.

– Vi er ikke helt i mål, men vi har fått åpnet bygget.

Det nye hotellet på Senja har utsikt over havet og mot fjellet.
Powered by Labrador CMS